SANDRA KIM 

AGENDA

Fri, Sep 11
Erpe-Mere - Cultuurhuis Emotia
Bella Italia
Share
Wed, Sep 16
De Panne - Plopsaland
Senior afternoon
Share
Fri, Oct 02
Temse - CC. De Roxy
Bella Italia
Share
Fri, Oct 16
Bierbeek - CC. De Borre
Bella Italia
Share
Wed, Oct 28
Anzegem - CC De Stringe
Bella Italia
Share
Fri, Oct 30
Zemst - CVBA de Melkerij
Bella Italia
Share
Fri, Nov 13
Ninove - CC. De Plomblom
Bella Italia
Share
Fri, Nov 20
Herentals - CC. 't Schaliken
Bella Italia
Share
Thu, Nov 26
Roeselare - CC. Fabriekspand
Bella Italia
Share
Sat, Sep 04
Blankenberge - Floreal Zaal Cul'Thus
Concert
Share